Realizovaný projekt

Mobilná aplikácia TERAZ pre iPhone a Android

Prehľadná jednoduchá mobilná aplikácia s aktuálnym spravodajstvom z portálu TERAZ.SK. Vypracovali sme návrh konceptu od nuly a celý projekt sme zrealizovali na klúč pre Tlačovú agentúru Slovenskej republiky (TASR). Aplikácie nájdete v Apple App Store, Google Play Market ako aj na: www.teraz.sk/appky.

Projekt

Aplikácia TERAZ.SK

Leto 2012

K spravodajskému portálu Teraz.sk, ktorý sme realizovali pre TASR, sme vytvorili aj mobilnú aplikáciu TERAZ.SK dostupnú pre iPhony ako aj smartphony a tablety s OS Android. Aplikácia ponúka prehľadný zoznam správ s infinite-scroll, posunom prsta na obrazovke sa dostávate obrazo

www.teraz.sk/appky

Mobilná aplikácia Teraz.sk
Mobilná aplikácia Teraz.sk
Mobilná aplikácia Teraz.sk
Mobilná aplikácia Teraz.sk
Mobilná aplikácia Teraz.sk

Klienti

Testimonial

Tomáš Abaffy je popredný slovenský prekladateľ z nesúrodého, zložitého a ťažkého jazyka zadávateľov naivne intuitívnych požiadaviek pri vytváraní webových portálov do do ich jasnej, čistej a prirodzenej finálnej podoby. Jeho tvorivé prekladateľské výkony popierajú známu tézu, že umelecký preklad je ako žena: buď je verný, alebo pekný. Všetky portály, stránky, podstránky, redakčné systémy a iné funkcionality, ktoré pre nás TA vytvoril, sú logicky koncipované, premyslene skonštruované a užívateľsky príjemné. Často boli výsledkom mnohohodinových debát, ale zažili sme aj chvíle okamžitého osvietenia, ktoré zázračne zafungovalo. Keith Richards ešte stále spieva Little T&A. Tá pesnička je o niečom úplne inom, ale vystihuje atmosféru, keď sa s TA rozprávame o tom, ako nami zozbierané poznanie odovzdať iným. Nech nám to vydrží.
Jaroslav Rezník, generálny riaditeľ TASR, foto
Jaroslav Rezník

Kontakt

Napíšte nám

TOPlist